Daugkartinio skustuvo stebuklas

Tik švyst slyst švelniai per odelę… Spėkit kas? Neee, turbūt neatspėjote. Aš pati visai netikėjau, bet daugkartinis, iš išvaizdos grėsmingai savo ašmenis iššiepęs skustuvas, pasirodo, visai nėra grėsmingas 😇. Testavau jį visaip – ir vieliakojes, ir vieliapažastis, ir Jurgio ūsus – na, žinokit, patiko! Bet kad neskambėtų kaip tuščia panegirika, suruošiau jums patarimų straipsnelį – pagalbininką, kad suviliočiau prisijungti prie tų, atsisveikinusių su plastikiniais vienkartiniais skutimosi peiliukais. Šįkart kalbėsime iš moteriškos perspektyvos. Smalsu?

🌎 Neabejojame, kad jūs, kaip ir mes, žaliosios bendramintės, norite palengvinti Žemelės motulės naštą. Vienkartinių skutimosi peiliukų negalima mesti į plastiko konteinerį, nes jie nėra tinkami perdirbimui dėl mišrios sudėties, tad per metus jų susidaro kalnų kalneliai, nugulantys sąvartynuose.

💲 Atsisakyti vienkartinių plastikinių skutimosi priemonių yra verta vien pagalvojus apie tai, kiek galima sutaupyti. Įsivaizduokite – daugkartinio kokybiško skustuvo turėtų užtekti visam gyvenimėliui, o įsigyti tokį galima vos už 30 Eur. Keisti tereikia peiliukus, kurių vieno gali pakakti ir kelioms savaitėms (priklausomai nuo plaukelių tankumo, skutimosi dažnumo), kurių 100 vnt. dėžutę internete radome už 10-15 Eur. Tokio kiekio užteks ilgaaaam. Matematika akivaizdžiai mūsų naudai!

O kur dar tas moralinis pasitenkinimas dėl sumažėjančio prisirišimo eiti ir pirkti dar, dar ir dar vieną vienkartinį skustuvą. Jausmas, kai gali pasakyti dar vieną NE vartotojiškumui, labai maloniai nuteikia. Tad jei tau daugkartinio skustuvo idėja atrodo priimtina, žemiau rasi keletą patarimų.

SVARBU

✅ Įsigykime kokybišką daugkartinį skustuvą (mes tiesiog peržiūrėjome rekomendacijas internete ir išsirinkome Merkur 23C modelį su ilgesne rankena);

✅ Skutant plaukelius, skustuvą laikykime 30 laipsnių kampu nuo odos, kad išvengtume įpjovimų;

✅ Lekiant per odą, kitaip nei naudojat vienkartinį peiliuką, nenaudokime papildomo spaudimo, kadangi skustuvo svoris atliks visą darbą;

✅ Skuskime trumpomis atkarpomis švelniais judesiais;

✅ Proceso metu naudokime muilą – įprastą, specialiai pritaikytą ar skutimosi putas, kaip kas mėgsta.

✅ Neskubinkime skutimosi proceso, ypač pradžioje, kai mokomės manevruoti ir laikyti skustuvą reikiamu kampu;

✅ Tvarkingai išplaukime skustuvą po naudojimo – atsukime galvutę, išimkime peiliuką ir leiskime išdžiūti;

✅ Prieš naudojimą dezinfekuokime skutimosi peiliuką ir kitas galvutės dalis spiritu.

VIENAS BET

❎ Tiesa, yra vienas daugkartinio skustuvo įnoris – jo galvutė nėra lanksti kaip įprasto vienkartinio, tad jis prašosi mūsų rankelės pagalbos ir šiek tiek įgūdžių keliaujant per kūno linkius.

***
Suprantame, kad dalis moterų naudoja alternatyvias skutimosi priemones – epiliuoja vašku, epiliatoriumi, bet kam šie metodai netinka (pavyzdžiui, dėl nuolatinio plaukelių įauginėjimo į odą ar smarkaus sudirgimo), daugkartinis skustuvas bus puikiausias pagalbininkas. Svarbiausia reikia mesti iš galvos įdiegtas baimes, kad toks skustuvas yra pavojingas ir baisus. Mitas!

Taip pat, jei kam neteko girdėti, egzistuoja ir plaukelių šalinimas cukraus pasta, kurią galima pasigaminti namie:

👉 Depiliacija cukrumi namuose 👈

Arba… Žinote ką? Galima ir visai nesiskusti, juk ir taip esame gražūs ir gražios : ))). Raskime kiekvienas sau tinkamiausią būdą tapti draugiškesniu aplinkai!

Skustuvo švelnumo nustebinta,
🌷 Lemputė Žemyna 🌷

DAUGIAU STRAIPSNIŲ RASITE MŪSŲ ĮKURTAME ŽALIOS BENDRUOMENĖS TINKLARAŠTYJE

Picture of Žalia žinutė

Žalia žinutė

DALINTIS: