🇱🇹 Eglės vilnonės kojinytės naujagimiams MEŠKIS ŽEMUOGIŲ KRŪME

Kiekviena kojinyčių pora – tai mažas meno kūrinys, sukurtas patiems mažiausiems ir mylimiausiems.

Rankomis megztos, apveltos ir kruopščiai bei su meile siuvinėtos vietinės kūrėjos Eglės.

Pėdos ilgis: 8 cm.

16.00 

Neturime

Kiekviena kojinyčių pora – tai mažas meno kūrinys sukurtas patiems mažiausiems ir mylimiausiems. Kojinytės, tiesiogine žodžio prasme, yra kuriamos, todėl jos gimsta palengva ir neskubant, išjaučiant kiekvieną megztą kilpelę, kekvieną vilnos sruogą, kiekvieną siuvinėjimo dygsnį. Kojinytės ne tik yra šimtu procentų, vilnonės, šimtu procentų – rankų darbo, bet ir šimtu procentų vienintelės tokios. Jau numegztos kojinytės yra ne baigtinis darbas, o tik pradžia – tik drobė tolimesnei kūrybai. Ant šios vilnonės drobės palengva iš vilnos gimsta miško žvėreliai: lapė, kiškis, o gal meškutė? Vėliau velta aplikacija išpuošiama siuvinėjimu. Taip palengva ir kuriami šie maži meno kūriniai, kurie šildys mažylių kojytes ir tėvelių širdis.  Ir kaip gera, kai miško žvėreliai tampa mūsų draugais nuo pat kūdikystės.

Dažnai kojinytės mezgamos iš siūlų, likusių nuo didžiųjų mezgimų, todėl beveik kiekviena pora vis kitos spalvos. Kojinytės šimtu procentų vilnonės su miško žverelių aplikacijomis. Žvėreliai išvelti sausu vėlimo būdu. Vėliau kiekvienas žvėrelis išsiuvinėjamas siuvinėjimo siūlais. Ačiū miško žvėreliams už kantrybę pozuojant. Jie taip kantriai nejudėdami tupi, kol jų atvaizdas nugula ant kojinyčių 🙂

Priežiūra:

Skalbti 30° (geriausia rankomis).

Norint atgaivinti kojines (ar kitus megztus gaminius) nebūtina skalbti: galima pravėdinti pakabintas lauke ir užpurkšti vandens bei levandų eterinio aliejaus purškalu.
IÅ¡augus vaikučiui, neskubėkite jų iÅ¡mesti – kojinytės puikiai tarnaus broliukams ir sesutėms ar draugų mažyliams. Tegul kojos bÅ«na apgaubtos tvariu jaukumu!

Žalios istorijos