🇱🇹 Universalus/indų plovimo muilas | MUILIUKAS 240 g

Tai universalus, lietuvės Rūtos sukurtas muilas, padėsiantis jums rūpintis namais natūraliau ir neteršiant aplinkos plastiko atliekomis. Šis kietas muilo gabalėlis puikiai tiks įvairiausiems namų ūkio darbams: indų plovimui, įvairių paviršių valymui, skalbinių skalbimui. Muilas taupiai naudojamas, gausiai putoja, todėl efektyviai pašalina net didžiausius riebalų nešvarumus, tačiau nedirgina odos, yra natūralios augalinės sudėties be palmių aliejaus.

Kiekis: 240 g.

Pagaminta Lietuvoje.

11.00 

Turime

Naudojimas: sudrėkintą kempinę, šveistuką ar šluostę patrinkite į muilą, kad susidarytų putos. Toliau plaukite indus, valykite paviršius ar skalbkite skalbinius įprastai. Pabaigoje kruopščiai nuskalaukite vandeniu, kad su muilo likučiais pašalintumėte nešvarumus.

Muilą laikykite sausai, leidžiant jam išdžiūti tarp plovimų. Priklausomai nuo naudojimo dažnumo ir laikymo sąlygų muilo gabaliuko užtenka iki 6 mėn.

Rekomenduojama: tinka įvairių paviršių valymui, indų plovimui, skalbimui rankomis. Sutarkavus šiek tiek muilo (apie 1 valg. šaukštą 1 skalbimui) ir ištirpdžius vandenyje, galima pasidaryti skalbiklį skalbimo mašinai.

Savybės: neutralios sudėties, nedirginantis odos, svoris apie 240 g.

Sudėtis:

Aliejai: kokosų aliejus

Kitos medžiagos: natrio citratas

Kvapas:  bekvapis

Žalios istorijos