Daugkartinis prekių krepšys MĖTINIS LEDINUKAS

Šis daugkartinis prekių krepšys pagamintas iš antrinės tekstilės. Dėl jūsų patogumo rankenų ilgį pritaikėme tokį, kad galėtumėte jį nešti ant peties. Taip pat maišelio apačioje padarėme nedidelius įsiuvus, kad prikrautas prekių krepšys suformuotų dugną.

Kadangi krepšys pagamintas iš antrinės tekstilės, kiekvieno gaminio ornamentai yra išsidėstę šiek tiek skirtingai.

Išmatavimai: 37.5 x 40 cm.

Rankenų ilgis: 34 cm (nuo apačios iki peties).

8.00 

Liko tik 1

Mūsų daugkartiniai prekių krepšiai kuriami kruopščiai ir kokybiškai: šonai siuvami du kartus, visos jautrios vietos tvirtai užfiksuojamos, kad būtų išvengta prairimų. Drąsiai kraukite įsigytas prekes, o susitepus skalbkite skalbimo mašinoje ar rankomis (nepamirškite atkreipti dėmesį į audinio spalvas, kad išvengtumėte “susidažymų”). Primename, kad mes ištikimai laikomės žiedinės ekonomikos principų, todėl šiuos krepšius siuvame tik iš keliaujančios tekstilės – kad tausotume resursus ir įkvėptume žmones patikėti, kad iš antrinių audinių galima sukurti grožį bei kokybę. Pakuodami siuntas taip pat naudojame tik tvarias medžiagas. Kviečiame skaityti apie mūsų vertybes.

Visi mūsų prekių krepšiai unikalūs, tad užsisakius nenustebkite, jei ant jo esančių paveikslėlių išdėstymas ar geometrinis raštas gali šiek tiek skirtis nuo pateikto nuotraukoje.

Kuriame ir gaminame Lietuvoje su daug daug kruopštumo ir meilės. Begalinis ačiū už palaikymą – jis leidžia šiai iniciatyvai gyvuoti ir plėsti edukacinę veiklą ♥ !

Žalios istorijos