Meistraujam rankų darbo stalą

Genius atvilko lentų, rastų prie konteinerio, ir sako:
– Jaunimas! Stalą darysim, grąžtą su varžtais parūpinkit man!

Šokom su Žemyna ieškoti grąžto, varžtų, metalinių tvirtinimo plokštelių, klijuotės, špagato, klijų. Su šiomis gėrybėmis gimė stalas. Pirma sujungėm rastas lentas ir padarėm kampinį stalviršį. Tada pritvirtinome jį prie pirktos batų dėžės, susipjaustėm ir prigręžėm kojas, kurias papuošėm apvyniodami virvele. Kad stalą būtų malonu liesti ir naudoti virtuvėje, apklijavom jį lipnia klijuote. O kad būtų ir gražu į jį pasižiūrėti, pritaisėm dailią nėrinių juostelę. Taip su minimaliomis išlaidomis, transformuojant išmestą medį, susikurpėm puikų baldą. Po šito tvarinuko pagalvojom, kad norint galima beveik viską susimeistrauti, jei tik neturi galvoje nusistatęs ribų. Na, nebent kažkas nori standartinio interjero salono vaizdelio, bet tiems, kas nori originalumo, tai sakom, kad labai gera kurtis namus be ribų ir be stabdžių!

Lietuvoje radome net kelis įkvepiančius pavyzdžius, kuriuos matant akys šokčioja nuo žmonių kūrybingumo ir niežti nagai pačiam bėgti eksperimentuoti:

👉 🏠 Meniškas ir jaukus molinukas.

👉 🏠 Šiuolaikiški ir subtilūs antrinio dizaino sprendimai.

👉 🏠 Nestandartinio namo pavyzdys.

👉 🏠 Vaikų nameliai iš antrinių žaliavų – patys mieliausi.

Jeigu žinote daugiau inspiruojančių pavyzdžių, parašykite juos komentaruose!

Suplukęs Jurgis Gvazdikėlis su komanda

DAUGIAU STRAIPSNIŲ RASITE MŪSŲ ĮKURTAME ŽALIOS BENDRUOMENĖS TINKLARAŠTYJE

Jurgis Gvazdikėlis

Jurgis Gvazdikėlis

Jaunas ir veržlus "Žalios žinutės" projekto dizaineris. Jo dinamiškas ir ūmus būdas leidžia kritiškiau ir konstruktyviau pamatyti kylančius iššūkius ir nedelsiant juos spręsti. Dar visai neseniai gėręs kavą iš vienkartinių indų, dabar jau drąsiai kasdienybėje taiko tvarumo vertybes.

DALINTIS:

Share on facebook