🇱🇹 Kompostuojami užspaudžiami/zip maišeliai | CRAZYBONES (20 vnt.)

  • KOMPOSTUOJAMI: Natūralioje aplinkoje biologiškai skaidūs (kompostuojami) maišeliai suyra į biomasę, vandenį ir anglies dioksidą, neišskirdami kenksmingų medžiagų, todėl neturi neigiamo poveikio aplinkai.
  • DRAUGIŠKI APLINKAI: pagaminti iš kukurūzų krakmolo, supakuoti į perdirbamo popieriaus dėžutę.
  • STIPRŪS IR ATSPARŪS: užspaudžiami maišeliai patikimai izoliuoja jūsų pasirinktus saugoti maisto produktus nuo aplinkos poveikio, taip prailgindami jų galiojimo laiką.
  • OK Compost HOME – šis ženklinimas liudija, kad maišeliai yra sertifikuoti ir atitinka visus kompostuojamsam maišeliui keliamus reikalavimus, o namų kompostinėje šiam maišeliui reikės 180 dienų, kad jis pavirstų trąša.

Pakuotėje rasite 20 užspaudžiamų maišelių (maišelio dydis 19×21 cm).

Maišeliai pakankamai stori, tad gali būti naudojami keletą kartų. Tinkami sausų produktų saugojimui spintelėje (riešutai, džiovinti vaisiai, kruopos, augintinių maistas ir pan.), taip pat šaldytuve ar šaldiklyje saugomiems maisto produktams.

Sunaudoti per 12 mėn. nuo įsigyjimo.

7.00 

Neturime

Po naudojimo maišelis gali būti kompostuojamas namų kompostinėje. Jei namuose kompostavimo dežės neturite – tiesiog meskite maišelius į bendrų atliekų (likusiom po rūšiavimo) konteinerius. Patariama maišelio neužspausti prieš išmetant į atliekų dėžę ar kompostinę – tokiu būdu irimo procesas vyks greičiau ir tolygiau.

Laikymo sąlygos: saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, laikyti normalioje kambario temperatūroje.

Žalios istorijos