STEBUKLINGŲ SUSITIKIMŲ atvirlaiškių rinkinys ant perdirbto popieriaus

Šis Akimirkų Gaudyklės trijų atvirlaiškių rinkinys alsuoja rudeniu, rūkais ir kvapą gniaužiančiais netikėtais susitikimais.

Nuotraukų istorijos:

DVIESE. Olandijoje, pasirodo, yra daug vaizdingų senų medžių alėjų. Važiuodama pro vieną iš jų greitai sustabdžiau dviratį ir padariau šį kadrą. Keturios sekundės ir pora pradingo…

RYTAS. Kol tu miegojai jaukiai savo lovoje, aš išlipau iš palapinės Gervių pievoje. Nakvojau turėdama norą ryte nufotografuoti gerves, tačiau vietoj gervių į mane žiūrėjo stirna. Ir taip visai buvo gerai.

LAUKINIAI ARKLIAI. Kvapą gniaužė stebėti, kaip ganosi laukinių žirgų banda 10 min atstumu nuo miesto centro, keletas metrų atstumo nuo manęs… Arklių karčiai apkibę varnalėšomis, bet elgesyje jaučiasi miestetiškas santūrumas.

3.50 

Liko tik 2

Atvirlaiškius galite naudoti ne tik pasveikinimams, laiškams, bet ir kabinti ant šaldytuvo, sienos, rėminti, naudoti kaip skirtukus, palikti dovanų bibliotekos knygoje… 🙂

Nugarėlėje pilna vietos rašyti gražiausiems žodžiams, mintims ir palinkėjimams. Taip pat čia rasite vietą ir metus, kai buvo pagautas vaizdas.

Atvirlaiškiai sudėti į rankų darbo rudo kraft popieriaus voką.

Žalios istorijos