ŽIEMOS STEBUKLŲ atvirlaiškių rinkinys ant perdirbto popieriaus

Šis Akimirkų Gaudyklės trijų atvirlaiškių rinkinys žiemiškai šviesus, apsnigęs ir žvaigždėtas. Puikiai tinka kalėdiniams ar žieminiams sveikinimams.

Nuotraukų istorijos:

BERŽAI. Siunčiu žiemos grožio ne iš didelio miško, bet iš miškeliuko Saulėtekyje, priešais studentų daugiabučius. Prisimink, kad grožis slypi aplinkui, buityje ir vietose, kurias kasdien praeini. Grožis slypi tavyje ir aplinkiniuose. Tereikia imti ne žiūrėti, o matyti.

STEBUKLŲ MEDIS. Man atrodo, kad kiekvienas žmogus turi savo medį. Na tą, kurį pats pasodina; tą, kuris primena vaikystės kaimą, kiemą; tą, kurio žydėjimo laukia kiekvieną pavasarį; ar tą, po kuriuo gera tiesiog pasėdėti. Ir žavi mus tas medžio trapumas ir stiprybė, gyvenimas gamtos ciklu ir tai, kokį ypatingą ryšį jam jaučiame.

PACUKRUOTOS EGLĖS. Kaip gražu, kai gausiai pasninga ir sniegas suminkština formas. Miškas atrodo lyg iš pasakos… Šias eglutes ant kalvų nufotografavau pas Močiutę kaime, braidžiodama po kalvotus sniegynus.

3.50 

Liko tik 1

Atvirlaiškius galite naudoti ne tik pasveikinimams, laiškams, bet ir kabinti ant šaldytuvo, sienos, rėminti, naudoti kaip skirtukus, palikti dovanų bibliotekos knygoje… 🙂

Nugarėlėje pilna vietos rašyti gražiausiems žodžiams, mintims ir palinkėjimams. Taip pat čia rasite vietą ir metus, kai buvo pagautas vaizdas.

Atvirlaiškiai sudėti į rankų darbo rudo kraft popieriaus voką.

Žalios istorijos